LC1D32JD
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D32JD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D32JD
Kuvaus
TESYS3P CTR 32A AC3 15KW1NO1NC12
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 32 A 12VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D32JD -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit, diodi
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
8,4VDC
Päästövarmuusjännite
1,2VDC
Kelan jännite
12VDC
Käyttöaika
72.45 ms
Vapautusaika
24 ms
Kontaktin luokitus (virta)
32 A