LC1D150FE7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D150FE7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D150FE7
Kuvaus
CONTACTOR
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 150 A 115VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D150FE7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
1000VAC, 300VDC - Maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit, diodi
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Vanhentunut
Vetovarmuusjännite
92VAC
Päästövarmuusjännite
34,5VAC
Kelan jännite
115VAC
Käyttöaika
35 ms
Vapautusaika
75 ms
Kontaktin luokitus (virta)
150 A