LC1D12LE7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D12LE7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D12LE7
Kuvaus
TESYS CONTACTOR
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 12 A 208VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D12LE7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
176,8VAC
Päästövarmuusjännite
62,4VAC
Kelan jännite
208VAC
Käyttöaika
22 ms
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
12 A