LC1D12FE7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D12FE7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D12FE7
Kuvaus
TESYS CONTACTOR
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 12 A 115VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D12FE7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
92VAC
Päästövarmuusjännite
34,5VAC
Kelan jännite
115VAC
Käyttöaika
22 ms
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
12 A