LC1D12BNE
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D12BNE-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D12BNE
Kuvaus
TESYS CONTACTOR-3P-AC3- <= 440V
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 12 A 24 – 60VAC/DC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D12BNE -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
12 A
Kytkentäjännite
690VAC - maks.
Sarja
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C