LC1D12B7
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D12B7-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D12B7
Kuvaus
TESYS CONTACTOR 12A 1F+1O 24V 50
Tarkka kuvaus
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 12 A 24VAC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
EDA/CAD-mallit
LC1D12B7 -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
690VAC, 300VDC - maks.
Ominaisuudet
Lisäkontaktit
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Vetovarmuusjännite
20,4VAC
Päästövarmuusjännite
7,2VAC
Kelan jännite
24VAC
Käyttöaika
22 ms
Vapautusaika
19 ms
Kontaktin luokitus (virta)
12 A