LC1D115SD on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Schneider Electric
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Kontaktori 3PST-NO (3 muoto A) 115 A 72VDC Kela Runkokiinnitys, DIN-kisko
TeSys Deca-The New Generation Motor Starters
SEN66 Air Quality Monitor Sensor Evaluation Kit - Unboxing | DigiKey
LC1D115SD
DigiKeyn tuotenumero
4008-LC1D115SD-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LC1D115SD
Kuvaus
CONTACTOR
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LC1D115SD -mallit
Kategoria
Kytkentäjännite
1000VAC, 300VDC - Maks.
Valmistaja
Schneider Electric
Ominaisuudet
Lisäkontaktit, diodi
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Osan tila
Aktiivinen
Vetovarmuusjännite
54VDC
Asennustyyppi
Runkokiinnitys, DIN-kisko
Päästövarmuusjännite
10,8VDC
Kelan jännite
72VDC
Käyttöaika
35 ms
Releen koskettimet
3PST-NO (3 muoto A)
Vapautusaika
75 ms
Kontaktin luokitus (virta)
115 A