LAP26400MB
DigiKeyn tuotenumero
4008-LAP26400MB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LAP26400MB
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Magneettinen 400A 600 V AC 250 V DC Vipu Paneelikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LAP26400MB -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
400A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V