LAL26400MB
DigiKeyn tuotenumero
4008-LAL26400MB-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LAL26400MB
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 400A 600 V AC 250 V DC Vipu Runkokiinnitys
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
400A
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V