LAL26300
LAL26300
DigiKeyn tuotenumero
4008-LAL26300-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LAL26300
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 300A 600 V AC 250 V DC Vipu Paneelikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LAL26300 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
300A
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V