LAL26250
DigiKeyn tuotenumero
4008-LAL26250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LAL26250
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 250A 600 V AC 250 V DC Vipu Paneelikiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LAL26250 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
250A
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V