LAL26200
DigiKeyn tuotenumero
4008-LAL26200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LAL26200
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 200A 600 V AC 250 V DC Vipu Runkokiinnitys
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
200A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V