LA26400AC on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Schneider Electric
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Katkaisijat Lämpömagneettinen 400A 600 V AC 250 V DC Vipu Paneelikiinnitys
LA26400AC
LA26400AC
DigiKeyn tuotenumero
4008-LA26400AC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LA26400AC
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
400A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V