LA26300AC
DigiKeyn tuotenumero
4008-LA26300AC-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LA26300AC
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 300A 600 V AC 250 V DC Vipu Paneelikiinnitys
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
300A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V