JDL26150
DigiKeyn tuotenumero
4008-JDL26150-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JDL26150
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 150A 600 V AC 250 V DC Vaihtokytkin Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
JDL26150 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
150A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
600 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
250 V