HJL36100M73
DigiKeyn tuotenumero
4008-HJL36100M73-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HJL36100M73
Kuvaus
MOTOR CIRCUIT PROTECTOR 600V 100
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 100A 690 V AC DC Vaihtokytkin Runkokiinnitys
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
100A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
690 V