HGL36100
HGL36100
DigiKeyn tuotenumero
4008-HGL36100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HGL36100
Kuvaus
MOLDED CASE CIRCUIT BREAKER 600V
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Katkaisijat Lämpömagneettinen 100A 690 V AC DC Vaihtokytkin Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HGL36100 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
100A
Valmistaja
Schneider Electric
Jänniteluokitus – AC
690 V