BVS240XDPDR
DigiKeyn tuotenumero
4008-BVS240XDPDR-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BVS240XDPDR
Kuvaus
EASY UPS CONTROL MODULE, 24V DC-
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
UPS-virtalähde Interaktiivinen linja (tulon säätely) Yleiskäyttöön, Teollisuuden ohjaus 240W 24V
Kategoria
Malli
Din Rail
Valmistaja
Schneider Electric
Teho - nimellinen
240W
Pakkaustapa
Kotelo
AC-lähdöt
1 (UPS)
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöjännite
24V
Tyyppi
Interaktiivinen linja (tulon säätely)
Hyväksyjä
CE, TUV
Jännite - tulo
24V
Koko/mitat
4,685" pit. x 1,575" lev. (119,00mm x 40,00mm)
Sovellukset
Yleiskäyttöön, Teollisuuden ohjaus
Korkeus
5,079" (129,00mm)