BSH1401T31A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BSH1401T31A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSH1401T31A2A
Kuvaus
MOTOR 140 IP65 KEYED INC NOBRK A
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 4000 RPM 2,2kW 480VAC
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
1080,5 / 7630
Teho - nimellinen
2,2kW
Sarja
Koko/mitat
Neliö - 5,512" x 5,512" (140,00mm x 140,00mm)
Halkaisija - akseli
0,945" (24,00mm)
Pituus - akseli ja laakeri
1,969" (50,00mm)
Kiinnitysaukkojen väli
5,118" (130,00mm)
Aihealue
Servomoottori
Terminointityyppi
Liitin
Jännite – nimellinen
480VAC