BSH0401P16A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BSH0401P16A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BSH0401P16A2A
Kuvaus
MOTOR 40MM IP54 KEY ENC SINGLE16
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 10000 RPM 166W 400VAC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BSH0401P16A2A -mallit
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
26,1 / 184
Valmistaja
Schneider Electric
Teho - nimellinen
166W
Sarja
Koko/mitat
Neliö - 1,570" x 1,570" (39,88mm x 39,88mm)
Pakkaustapa
Kotelo
Halkaisija - akseli
0,315" (8,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Pituus - akseli ja laakeri
0,980" (24,89mm)
Tyyppi
AC-moottori
Kiinnitysaukkojen väli
1,180" (29,97mm)
Aihealue
Servomoottori
Terminointityyppi
Liitin
Jännite – nimellinen
400VAC