BMI1002P06A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMI1002P06A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMI1002P06A
Kuvaus
MOT 3P 100MM IP54 1,9KW NKY ENC
Valmistajan vakio toimitusaika
5 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 6000 RPM 1,9kW Absoluuttinen 208 – 480VAC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BMI1002P06A -mallit
Kategoria
Vääntömomentti - nimellinen (oz-in / mNm)
764,7 / 5400
Valmistaja
Schneider Electric
Teho - nimellinen
1,9kW
Sarja
Enkooderin tyyppi
Absoluuttinen
Pakkaustapa
Kotelo
Koko/mitat
Neliö - 3,937" x 3,937" (100,00mm x 100,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Halkaisija - akseli
0,750" (19,05mm)
Tyyppi
AC-moottori
Pituus - akseli ja laakeri
1,570" (39,88mm)
Aihealue
Servomoottori
Kiinnitysaukkojen väli
3,740" (95,00mm)
Jännite – nimellinen
208 – 480VAC