BMH0701T06A2A
DigiKeyn tuotenumero
4008-BMH0701T06A2A-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BMH0701T06A2A
Kuvaus
MOTOR 70MM IP54 NOKEY ENC SINGLE
Tarkka kuvaus
AC-moottori Servomoottori 8000 RPM 450W 240VAC
EDA/CAD-mallit
BMH0701T06A2A -mallit
Kategoria
RPM
8000 RPM
191,2 / 1350
Sarja
Teho - nimellinen
450W
Koko/mitat
Square - 2.760" x 2.760" (70.10mm x 70.10mm)
Halkaisija - akseli
0,430" (10,92mm)
Pituus - akseli ja laakeri
0,910" (23,11mm)
Kiinnitysaukkojen väli
2,360" (59,94mm)
Jännite – nimellinen
240VAC