ATS22D75S6U
DigiKeyn tuotenumero
4008-ATS22D75S6U-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ATS22D75S6U
Kuvaus
SOFT STARTER-ATS22-CONTROL110V-P
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pehmeä käynnistys/pysäytys Syöttö 75A kuormitus
EDA/CAD-mallit
ATS22D75S6U -mallit
Jännite - kuorma
208 ~ 600V
Sarja
Lähtövirta
75A
Wattiluku - kuorma
44742 W
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Syöttöjännite
177V ~ 660V
Rajapinta
RS-485
Toimintalämpötila
-10°C – 50°C