8501CO22V20
DigiKeyn tuotenumero
4008-8501CO22V20-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
8501CO22V20
Kuvaus
POWER RELAY, TYPE C, 10A RESISTI
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 120VAC Kela Runkokiinnitys
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
20 A
Valm.
Kytkentäjännite
325VDC - Max
Sarja
Korkein kytkettävä kuormavirta
6440VA
Pakkaustapa
Kotelo
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-30°C – 50°C