109E1724C501
DigiKeyn tuotenumero
1688-1042-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
109E1724C501
Kuvaus
FAN AXIAL 172X51MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Putkiaksiaali 24VDC Pyöreä - 172mm halk. Pallo 350,0CFM (9,80m³/min) 3 johtoa
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
109E1724C501 -mallit
Kategoria
Kohina
60,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
55.2 W
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
3 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CSA, TUV, UL
Koko/mitat
Pyöreä - 172mm halk.
Paino
1,7 lbs (780,0 g)
Leveys
51,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
2,30A
Ilmavirtaus
350,0CFM (9,80m³/min)
Jännitealue
20,4 – 27,6VDC
Staattinen paine
1,237 in H2O (308,0 Pa)
Materiaali - kehys
Alumiini
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Muovi
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C