109BC24FD7-1
DigiKeyn tuotenumero
109BC24FD7-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
109BC24FD7-1
Kuvaus
FAN BLOWER 51X15MM 24VDC WIRE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuuletin Puhallin 24VDC Neliö/pyöristetty - 51mm pit. x 52,6mm kork. Pallo 3,6CFM (0,101m³/min) 3 johtoa
Kategoria
Kohina
38,0dB(A)
Valm.
Teho (wattia)
960 mW
Sarja
RPM
Pakkaustapa
Kotelo
Terminointi
3 johtoa
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-4 – 158°F (-20 – 70°C)
Jännite – nimellinen
Hyväksyjä
CSA, TUV, UL
Koko/mitat
Neliö/pyöristetty - 51mm pit. x 52,6mm kork.
Paino
0,073 lb (33,11 g)
Leveys
15,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
0,040A
Ilmavirtaus
3,6CFM (0,101m³/min)
Jännitealue
12 – 27,6VDC
Staattinen paine
0,520 in H2O (129,5 Pa)
Materiaali - kehys
Muovi
Laakerin tyyppi
Pallo
Materiaali - terä
Muovi
Tuuletintyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
40000 tuntia @ 60°C