ZSS-112-01-S-D-480
DigiKeyn tuotenumero
612-ZSS-112-01-S-D-480-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZSS-112-01-S-D-480
Kuvaus
CONN HDR .100" 24POS
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 24 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ZSS-112-01-S-D-480 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,250" (6,35mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,150" (3,81mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,630" (16,00mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,480" (12,19mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyesteri, Lasitäytteinen
Riviväli - liitäntä
Ominaisuudet
Kiilaura
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A