Tuotteen ZSS-112-01-G-D-520 kuvaa ei ole saatavana
ZSS-112-01-G-D-520
DigiKeyn tuotenumero
612-ZSS-112-01-G-D-520-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZSS-112-01-G-D-520
Kuvaus
.100" SHROUDED ELEVATED TERMINAL
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 24 napainen 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,250" (6,35mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,110" (2,79mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,630" (16,00mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,520" (13,21mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyesteri, Lasitäytteinen
Riviväli - liitäntä
Ominaisuudet
Kiilaura
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
3A