Tuotteen ZLTMM-105-74-G-D-259 kuvaa ei ole saatavana
ZLTMM-105-74-G-D-259
DigiKeyn tuotenumero
612-ZLTMM-105-74-G-D-259-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLTMM-105-74-G-D-259
Kuvaus
2.00 MM SHROUDED VARIABLE STACK
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Kontaktin pituus - liitäntä
0,120" (3,05mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,673" (17,09mm)
Eristyksen korkeus
0,259" (6,58mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
20,0µin (0,51µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C