Tuotteen ZLTMM-105-65-T-D-255 kuvaa ei ole saatavana
ZLTMM-105-65-T-D-255
DigiKeyn tuotenumero
612-ZLTMM-105-65-T-D-255-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLTMM-105-65-T-D-255
Kuvaus
2.00 MM SHROUDED VARIABLE STACK
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ZLTMM-105-65-T-D-255 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pituus - liitäntä
0,120" (3,05mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,413" (10,49mm)
Eristyksen korkeus
0,255" (6,48mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C