Tuotteen ZLTMM-105-62-T-D-250 kuvaa ei ole saatavana
ZLTMM-105-62-T-D-250
DigiKeyn tuotenumero
612-ZLTMM-105-62-T-D-250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLTMM-105-62-T-D-250
Kuvaus
2.00 MM SHROUDED VARIABLE STACK
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pituus - liitäntä
0,120" (3,05mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,397" (10,08mm)
Eristyksen korkeus
0,250" (6,35mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C