Tuotteen ZLTMM-105-62-G-D-250 kuvaa ei ole saatavana
ZLTMM-105-62-G-D-250
DigiKeyn tuotenumero
612-ZLTMM-105-62-G-D-250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLTMM-105-62-G-D-250
Kuvaus
2.00 MM SHROUDED VARIABLE STACK
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Kontaktin pituus - liitäntä
0,120" (3,05mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,397" (10,08mm)
Eristyksen korkeus
0,250" (6,35mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
20,0µin (0,51µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C