Tuotteen ZLTMM-105-55-S-D-258 kuvaa ei ole saatavana
ZLTMM-105-55-S-D-258
DigiKeyn tuotenumero
612-ZLTMM-105-55-S-D-258-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLTMM-105-55-S-D-258
Kuvaus
2.00 MM SHROUDED VARIABLE STACK
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ZLTMM-105-55-S-D-258 -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pituus - liitäntä
0,100" (2,54mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,323" (8,20mm)
Eristyksen korkeus
0,258" (6,56mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kiilaura
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C