Tuotteen ZLTMM-105-02-S-D-260 kuvaa ei ole saatavana
ZLTMM-105-02-S-D-260
DigiKeyn tuotenumero
612-ZLTMM-105-02-S-D-260-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLTMM-105-02-S-D-260
Kuvaus
2.00 MM SHROUDED VARIABLE STACK
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Kontaktin pituus - liitäntä
0,100" (2,54mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,377" (9,58mm)
Eristyksen korkeus
0,260" (6,60mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kiilaura
Tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C