Tuotteen ZLTMM-105-02-G-D-250 kuvaa ei ole saatavana
ZLTMM-105-02-G-D-250
DigiKeyn tuotenumero
612-ZLTMM-105-02-G-D-250-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ZLTMM-105-02-G-D-250
Kuvaus
2.00 MM SHROUDED VARIABLE STACK
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,100" (2,54mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,377" (9,58mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,250" (6,35mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
20,0µin (0,51µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA), Nylon
Riviväli - liitäntä
Ominaisuudet
Kiilaura
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C