TSW-149-23-T-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1075-49-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-149-23-T-S
Kuvaus
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 49 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
TSW-149-23-T-S -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Lisäresurssit
Tilattavissa
Tehtaan varastossa: 243
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Varastossa: 1029
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 45POS 2.54MM