TSW-106-23-L-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1071-06-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-106-23-L-S
Kuvaus
CONN HEADER VERT 6POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 6 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
TSW-106-23-L-S -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,230" (5,84mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,115" (2,92mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,445" (11,30mm)
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
10,0µin (0,25µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Suojaus
Suojaamaton
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Asennustyyppi
Eristyksen väri
Musta
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 1 054
Tehtaan varastossa: 2 525
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Varastossa: 241
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM