TSW-105-05-G-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1013-05-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TSW-105-05-G-S
Kuvaus
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 5 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
TSW-105-05-G-S -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,105" (2,67mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,335" (8,51mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
10,0µin (0,25µm)
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Suojaus
Suojaamaton
Eristyksen väri
Musta
Asennustyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
3,00µin (0,076µm)
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 1 947
Tehtaan varastossa: 1 225
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 50POS 2.54MM
Varastossa: 302
CONN HEADER VERT 49POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 48POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 47POS 2.54MM
Varastossa: 100
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM