TLW-135-06-G-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM1096-35-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLW-135-06-G-D
Kuvaus
CONN HEADER VERT 70POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 70,00 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TLW-135-06-G-D -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,105" (2,67mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,135" (3,43mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,300" (7,62mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,060" (1,52mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Riviväli - liitäntä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
5,2A per kosketin
Asennustyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
Flash
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Tilattavissa
Tehtaan varastossa: 429
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
Varastossa: 174
CONN HEADER VERT 68POS 2.54MM
Varastossa: 283
CONN HEADER VERT 66POS 2.54MM
Varastossa: 283
CONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
Varastossa: 343
CONN HEADER VERT 62POS 2.54MM