TLW-105-06-G-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1100-05-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TLW-105-06-G-S
Kuvaus
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 5 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TLW-105-06-G-S -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - liitäntä
0,105" (2,67mm)
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,135" (3,43mm)
Sarja
Koskettimen kokonaispituus
0,300" (7,62mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,060" (1,52mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Rivien lukumäärä
1
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
5,2A per kosketin
Asennustyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
Flash
Terminointi
Juotostina
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 303
Tehtaan varastossa: 2 525
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
Varastossa: 883
CONN HEADER VERT 39POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
Varastossa: 0
CONN HEADER VERT 37POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM