TCMD-12-S-06.00-01
DigiKeyn tuotenumero
SAM8314-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TCMD-12-S-06.00-01
Kuvaus
CABLE ASSEM 2MM 24POS SGL END 6"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistotulppa – kaapeli 0,500' (152,40mm, 6,00")
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TCMD-12-S-06.00-01 -mallit
Kategoria
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Valmistaja
Samtec Inc.
Jako - kaapeli
0,039" (1,00mm)
Sarja
Pituus
0,500' (152,40mm, 6,00")
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Harmaa, Nauha
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojaamaton
Liittimen tyyppi
Pistotulppa – kaapeli
Kaapelin terminointi
IDC
Napojen lukumäärä
24
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Rivien lukumäärä
2
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Tilattavissa
Tarkista toimitusaika
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CABLE ASSEM 2MM 24POS SGL END 2"
Varastossa: 0
CABLE ASSEM 2MM 24PS SGL END 12"