SSW-104-01-T-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1213-04-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSW-104-01-T-S
Kuvaus
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
EDA/CAD-mallit
SSW-104-01-T-S -mallit
Eristyksen korkeus
0,335" (8,51mm)
Kontaktin pituus - tappi
0,104" (2,64mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
4,7A per kosketin
Rivien lukumäärä
1
Lisäresurssit
Varastossa: 270
Tehtaan varastossa: 304
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 3074
CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 395
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 395
CONN RCPT 46POS 0.1 TIN PCB