SSW-104-01-S-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1211-04-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSW-104-01-S-S
Kuvaus
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
SSW-104-01-S-S -mallit
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Eristyksen korkeus
0,335" (8,51mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pituus - tappi
0,104" (2,64mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Virtaluokitus (ampeeria)
4,7A per kosketin
Rivien lukumäärä
1
Lisäresurssit
Varastossa: 415
Tehtaan varastossa: 2 200
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 93
CONN RCPT 49POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 395
CONN RCPT 47POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 395
CONN RCPT 46POS 0.1 GOLD PCB