SSW-104-01-S-D
DigiKeyn tuotenumero
SAM1210-04-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSW-104-01-S-D
Kuvaus
CONN RCPT 8POS 0.1 GOLD PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
SSW-104-01-S-D -mallit
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Eristyksen korkeus
0,335" (8,51mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pituus - tappi
0,104" (2,64mm)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Virtaluokitus (ampeeria)
4,7A per kosketin
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin muoto
Neliö
Riviväli - liitäntä
0,100" (2,54mm)
Lisäresurssit
Varastossa: 99
Tehtaan varastossa: 6 227
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 100POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 345
CONN RCPT 98POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 395
CONN RCPT 96POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 395
CONN RCPT 94POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 92POS 0.1 GOLD PCB