SSW-104-01-G-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1209-04-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSW-104-01-G-S
Kuvaus
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SSW-104-01-G-S -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Valm.
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
20,0µin (0,51µm)
Sarja
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,335" (8,51mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pituus - tappi
0,104" (2,64mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kontaktin tyyppi
Haarautuva
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
4,7A per kosketin
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Jako - liitäntä
Kontaktin muoto
Neliö
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - tappi
3,00µin (0,076µm)
Terminointi
Päätuotenumero
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 609
Tehtaan varastossa: 100
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 2781
CONN RCPT 49POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 395
CONN RCPT 47POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 GOLD PCB