SSQ-104-01-T-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1184-04-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSQ-104-01-T-S
Kuvaus
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Tina
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SSQ-104-01-T-S -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,335" (8,51mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pituus - tappi
0,104" (2,64mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Haarautuva
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Jänniteluokitus
465VAC, 655VDC
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Jako - liitäntä
Kontaktin muoto
Neliö
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Päätuotenumero
Terminointi
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 3 930
Tehtaan varastossa: 679
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 50POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 754
CONN RCPT 49POS 0.1 TIN PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 47POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 TIN PCB