SSQ-104-01-S-S
DigiKeyn tuotenumero
SAM1182-04-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSQ-104-01-S-S
Kuvaus
CONN RCPT 4POS 0.1 GOLD PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 Napainen Vastake Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SSQ-104-01-S-S -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
30,0µin (0,76µm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,335" (8,51mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pituus - tappi
0,104" (2,64mm)
Kontaktin tyyppi
Haarautuva
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
465VAC, 655VDC
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin muoto
Neliö
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Terminointi
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 472
Tehtaan varastossa: 1 533
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 50POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 195
CONN RCPT 49POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 48POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 0
CONN RCPT 47POS 0.1 GOLD PCB
CONN RCPT 46POS 0.1 GOLD PCB