SSA-102-W-G
DigiKeyn tuotenumero
SAM1123-02-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SSA-102-W-G
Kuvaus
CONN RCPT 2POS 0.1 GOLD PCB
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Napainen Vastake, Lähtö Liitin 0,100" (2,54mm) Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SSA-102-W-G -mallit
Kategoria
Terminointi
Valm.
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Sarja
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen väri
Musta
Liittimen tyyppi
Eristyksen korkeus
0,230" (5,85mm)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Kontaktin pituus - tappi
0,656" (16,66mm)
Tyyppi
Kortti – kortti
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Napojen lukumäärä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
1000V
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polyeteenitereftalaatti (PET), Polyesteri
Rivien lukumäärä
1
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 13
Tehtaan varastossa: 466
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Lisäarvotuote
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
CONN RCPT 32POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 162
CONN RCPT 31POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 297
CONN RCPT 30POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 156
CONN RCPT 29POS 0.1 GOLD PCB
Varastossa: 156
CONN RCPT 28POS 0.1 GOLD PCB