Tuotteen SO-0575-01-01-02 kuvaa ei ole saatavana
SO-0575-01-01-02
DigiKeyn tuotenumero
612-SO-0575-01-01-02-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SO-0575-01-01-02
Kuvaus
ROUND STANDOFF #4-40 SS 5.75MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä korokepala Kierteitetty #4-40 Ruostumaton teräs 0,226" (5,75mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SO-0575-01-01-02 -mallit
Kategoria
Kierteitetty/kierteetön
Kierteitetty
Valm.
Sukupuoli
Naaras, Puristussovitus
Sarja
Ruuvi, kierteen koko
Pakkaustapa
Irtotavara
Halkaisija - ulkopuoli
0,250" (6,35mm) 1/4"
Osan tila
Aktiivinen
Välilevyn korkeus
0,226" (5,75mm)