SO-0515-01-02-01
DigiKeyn tuotenumero
SO-0515-01-02-01-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SO-0515-01-02-01
Kuvaus
RND STANDOFF M3X0.5 ALUM 5.15MM
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Pyöreä korokepala Kierteitetty M3x0,5 Alumiini 0,203" (5,15mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SO-0515-01-02-01 -mallit
Kategoria
Sukupuoli
Naaras, Puristussovitus
Valm.
Ruuvi, kierteen koko
Sarja
Halkaisija - ulkopuoli
0,250" (6,35mm) 1/4"
Pakkaustapa
Pussi
Välilevyn korkeus
0,203" (5,15mm)